Connect with us

Spor

Karamanspor’un rakipleri belli oldu

TFF 3. Lig’de mücadele edecek olan Karaman Belediyespor’un grubu belirlendi.

Yayımlanma

Karaman Belediysepor

Türkiye Futbol Federasyonu TFF 2. ve 3. Lig’in gruplarında yer alacak takımların belirlenmesi için kura çekimi yapıldı.

2020-2021 sezonunda TFF 2. Lig Beyaz ve Kırmızı olarak iki gruba ayrılırken, Kırmızı Grup‘ta 20, Beyaz Grup‘ta 19 takım yer alıyor.

Karaman’ı temsil edecek olan Karaman Belediyespor, TFF 3. Lig 2. Grupta mücadele verecek.

TFF 3. Lig‘de ise 1. Grup’ta 16, 2., 3 . ve 4. Grup’ta 17’şer takım mücadele edecek.

TFF 2. Lig 19 Eylül’de başlayacak normal sezon 8 Mayıs 2021’de sona erecek. Ligde 5, 10, 15, 24, 29 ve 34. hafta maçları hafta içi oynanacak.

TFF 3. Lig ise aynı tarihte başlayacak normal sezon 1 Mayıs 2021’de tamamlanacak. Ligde 2, 3 ve 4. Grup’ta 6, 10, 23 ve 27. hafta maçları hafta içi yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonu

TFF 2. Lig Grupları

Beyaz Grup: Afjet Afyonspor, Amed Sportif Faaliyetler, Anagold 24 Erzincanspor, Ankara Demirspor, Çorum FK, Ergene Velimeşespor, Gümüşhanespor, Hacettepe, Hekimoğlu Trabzon, İnegölspor, Kahramanmaraşspor, Kocaelispor, Manisa FK, Niğde Anadolu, Sancaktepe, Sarıyer, Şanlıurfaspor, Uşakspor, Zonguldak Kömürspor.

Kırmızı Grup: 1922 Konyaspor, Başkent Akademi, Bayburt Özel İdare, Bodrum Belediyesi Bodrumspor, Elazığspor, Etimesgut Belediyespor, Eyüpspor, GMG Kastamonuspor, Karacabey Belediyespor, Kardemir Karabükspor, Kırklarelispor, Kırşehir Belediyespor, Pazarspor, Pendikspor, Sakaryaspor, Serik Belediyespor, Sivas Belediyespor, Tarsus İdman Yurdu, Turgutluspor, Vanspor FK.

Karaman Belediysepor

TFF 3. Lig’ Grupları

1. Grup: 1877 Alemdağspor, 1928 Bucaspor, Arnavutköy Belediyespor, Artvin Hopaspor, Belediye Derincespor, Çankaya FK, Diyarbakır FK, Edirnespor, Fatsa Belediyespor, Kemerspor 2003, Kızılcabölükspor, Malatya Yeşilyurt Belediyespor, Manisaspor, Nevşehir Belediyespor, Ofspor, Payasspor.

2. Grup: Ağrı 1970, Belediye Kütahyaspor, Büyükçekmece Tepecikspor, Ceyhanspor, Çengelköy, Darıca Gençlerbirliği, Erzinspor, Fethiyespor, Halide Edip Adıvarspor, Kahta 02, Karaman Belediyespor, Mardin Büyükşehir Başakspor, Nazilli Belediyespor, Tekirdağspor, Tokatspor, Yomraspor, Yozgatspor 1959.

3. Grup: Altındağspor, Arhavispor, Batman Petrolspor, Cizrespor, Çarşambaspor, Çatalcaspor, Elazığ Karakoçan, Erbaaspor, Esenler Erokspor, Gölcükspor, Isparta 32, İçel İdmanyurdu, Karşıyaka, Osmaniyespor, Somaspor, Şile Yıldızspor, Yalovaspor.

4. Grup: 1954 Kelkit Belediyespor, 52 Orduspor, 68 Aksaray Belediyespor, Adıyamanspor 1954, Bayrampaşa, Bergama Belediyespor, Bursa Yıldırımspor, Düzcespor, Karbel Karaköprü Belediyespor, Kestelspor, Kırıkkale Büyük Anadoluspor, Kozanspor, Modafen, Muğlaspor, Siirt İl Özel İdaresi, Silivrispor, Sultanbeyli Belediyespor.

Reklam