fbpx
Connect with us

Gündem

KARAMAN OTURARAK VOLEYBOL TAKIMI SEZONA HAZIR

Gençlik ve Spor Kulübü Bedensel Engelliler Oturarak Voleybol Takımı, Konya Selçukluspor Oturarak Voleybol Takımıyla dostluk maçında bir araya geldi.

Yayımlanma

Karaman’da geçen yıl Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde ilk defa kurulan ve bir çok bedensel engelli sporcuya spor yapma imkanı sunan oturarak voleybol takımı yeni sezon hazırlıklarına aralıksız devam ediyor.

Yeni sezon öncesi son hazırlık maçına çıkan Karaman ekibi, Konya’nın güçlü ekiplerinden Selçukluspor Oturarak Voleybol Takımını ile dostluk maçında bir araya geldi. Karaman’ın ev sahipliğinde düzenlenen hazırlık maçında takımlar son kez kendilerini ölçme fırsatı buldu.

Dostluk Maçında Renkli Görüntüler

Atatürk Spor Kompleksi Kazım Karabekir Spor Salonu’nda düzenlenen dostluk maçı öncesi her iki takım adına renkli görüntüler yaşandı. Karaman Oturarak Voleybol Takımı antrenörü Aziz Hopyar’ın doğum günü olması sebebiyle her iki takım oyuncuları tarafından hazırlanan sürpriz doğum günü programı duygusal anların yaşanmasına sebep oldu. Durumdan habersiz bir şekilde sahaya inen antrenör Hopyar, sürpriz program karşısında şaşkınlığını gizleyemeyerek göz yaşlarına hakim olamadı.

Sürpriz programın ardından örnek bir hareket de Karaman Oturarak Voleybol Takımı oyuncularından geldi. Maç öncesi Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından hazırlanan hediyeler Karamanlı sporcular tarafından misafir takım sporcularına hediye edildi. Son olarak ise günün anısına Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ޞube Müdürü Mustafa Karadeniz tarafından Selçukluspor Kulübü Başkanı Ali Yavuz’a plaket takdim edildi.

Okumaya devam et
Yorum yap

Yorum Belirtin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam