fbpx
Connect with us

Siyaset

Karaman köylerine sevgi yolu açtılar

Yayımlanma

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı öncülüğünde yürütülen “Sevgi Yolu Projesi” kapsamında AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ümit Gülin Göksoy ve Yönetim Kurulu üyeleri, Elmadağı, Madenşehri ve Yukarı Kızılca köylerinde İlköğretim ve ortaokulları ziyaret etti.

AK Parti Karaman İl Kadın Kolları Başkanı Ümit Gülin Göksoy, İl Başkanı Nazmi Ünlü, Merkez İlçe Sosyal Politikalar Birim Başkanı Ayşe Taşol, Merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri Ömer Yılmaz, Necati Kozan ve Köy Başkanlarının da eşlik ettiği ziyaretlerde 203 öğrencinin kışlık mont ihtiyaçları karşılandı. AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Sosyal İşler Birim Başkanlığının 81 ilde eş zamanlı olarak başlattığı “Sevgi Yolu Projesi” ile ihtiyaç sahibi okulların kırtasiye ve temel ihtiyaçlarının giderilmesi amaçlanıyor.

Bu tür projelerin önemine değinen Göksoy, “Eğitim için atılan her bir adım geleceğimiz için yapılmış önemli bir yatırımdır. Bunun bilincinde olan il ve ilçe kadın kolları teşkilatlarımız olarak geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın her zaman yanında oluyoruz. Genel Merkez Kadın Kollarımızın başlattığı proje kapsamında okullarımıza ziyaretlerde bulunuyoruz. Öğrencilerimize kırtasiye ve ihtiyaçlarına göre hediyeler veriyoruz. İnşallah bu tür ziyaretlerimiz artarak devam edecek.” dedi.

syp5 syp4 syp3 syp2 syp1

Reklam