Connect with us

Spor

KARAMAN JUDO TAKIMINDAN BÜYÜK BAŞARI

Gençler Judo Grup müsabakalarında Mücadele eden Karaman Judo Takımı 4 birincilik, 3 üçüncülük ve 1 beşincilik elde ederek finallere yükselme başarısı gösterdi.

Yayımlanma

Gençler Judo İl Birinciliği Müsabakaları sonucunda kendi kategorilerinde dereceye giren sporcular 7 – 8 Ocak 2017 tarihleri arasında Osmaniye’de düzenlenecek olan Türkiye ޞampiyonası grup müsabakalarına katılma hakkı elde etmişti.

Milli takım judo antrenörleri Ahmet Ömre Türe ve Fadim Sarvan Çakmak eşliğinde çalışmalarına aralıksız devam eden öğrenciler 22 ilden yaklaşık 280 sporcunun katıldığı Gençler Judo Grup Müsabakaları’nda boy göstererek büyük bir başarıya daha imza attılar.

Osmaniye Merkez Spor Salonu’nda gerçekleştirilen ve çekişmeli maçlara sahne olan müsabakalar sonunda Karaman Judo Takımı sporcularından 40 kiloda Esin Türkben 1’nci, 44 kiloda Cahide Eke 5’inci, 48 kiloda Ezgi Karademir 3’üncü, 52 kiloda Eda Karademir 1’inci, 50 kiloda Samet Serçeli 1’inci, 55 kiloda Mehmet Serçeli 3’üncü, 70 kiloda Beyza Nur Arı 3’üncü ve +70 kiloda Ebru Atabay 1’inci olarak bir üst tur olan finallerde Karaman’ı temsil etme hakkı elde ettiler.

Okumaya devam et
Yorum yap

Yorum Belirtin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam