fbpx
Connect with us

Spor

KARAMAN ANALİG TEKVANDO TAKIMI BİR ÜST TURDA

Isparta’da gerçekleştirilen Anadolu Yıldızlar Ligi Tekvando müsabakalarında mücadele eden Karaman ANALİG Tekvando Takımı bir üst tura yükseldi.

Yayımlanma

6 – 8 Ocak 2017 tarihlerinde Isparta ve Antalya’da düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi grup müsabakalarında badminton ve basketbol branşlarında boy gösteren Karaman, müsabakalarda gösterdiği başarılı performansla çeyrek final kapısını aralayan iller arasında yerini almıştı.

Son olarak 13 – 15 Ocak 2017 tarihleri arasında Isparta ilinde düzenlenen ANALİG Tekvando müsabakalarında boy gösteren Karaman ekibi yine başarılı bir performansa imza atarak kızlarda takım halinde birinci, erkeklerde ise takım halinde beşinci olarak bir üst tura yükselme başarısı gösterdi. Tekvando antrenörleri Sadullah Bacaksız ve İbrahim Kafalı eşliğinde Anadolu Yıldızlar Ligi’nde mücadele eden Karaman ekibi kızlar ve erkekler kategorilerinde elde ettiği başarılı sonuçla ޞubat ayında Konya’da yapılacak olan ANALİG Tekvando yarı final müsabakalarında Karaman’ı temsil etmeye devam edecek.

Okumaya devam et
Yorum yap

Yorum Belirtin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam