Connect with us

Asayiş

İşten çıkan öğrenciyi dövmüşler

Karaman’da iki üniversite öğrencisi part time çalıştıkları işyeri sahibinden kendilerine darp ve hakaret ettiği iddiasıyla şikayetçi oldular.

Yayımlanma

Karaman‘da iki üniversite öğrencisi part time çalıştıkları işyeri sahibinden kendilerine darp ve hakaret ettiği iddiasıyla şikayetçi oldular.

Karaman’ın Ahiosman Mahallesi‘ndeki bir oyun salonunda boş zamanlarında çalıştıklarını iddia eden iki üniversite öğrencisi, işten ayrıldıkları için işyeri sahibi ve oğlunun kendilerine darp ve hakaret ettiği gerekçesiyle davacı oldular.

Oyun salonunda boş zamanlarında çalıştıklarını söyleyen M.K. (1996) işten ayrılmak istediği için işyeri sahibi R.T. ve oğlu F.T. (1996)’in tehdit ve hakarette bulunarak darp ettiğini, A.V. (1995) de aynı işyerinde boş zamanlarında çalıştıktan sonra işten ayrıldığını bu nedenle işyeri sahibi R.T.’in telefonla arayıp tehdit ve hakarette bulunduğunu, kendisinin de aynı şekilde karşılık verdiğini iddia etti.

Polisin ifadesini aldığı F.T.’in suçlamaları kabul etmediği, R.T.’in ise firari olduğu için ifadesinin alınamadığı, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

Okumaya devam et
Yorum yap

Yorum Belirtin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam