Connect with us

Spor

HENTBOLDA ŞAMPİYON LARENDE ANADOLU LİSESİ

Okul Sporları Genç Erkekler Hentbol İl Birinciliği müsabakaları finalinde Spor Lises’ini 14 – 11 yenen Larende Anadolu Lisesi 2016-2017 sezonu şampiyonu oldu.

Yayımlanma

Karaman Okullararası Hentbol İl Birinciliği müsabakaları final karşılaşması sporseverlerden yoğun ilgi gördü. Larende Anadolu Lisesi ve Spor Lisesi arasında oynanan final müsabakası haftanın en iyi karşılaşmaları arasında yerini aldı.

Büyük bir çekişmeye sahne olan müsabakada kazanan taraf 14-11’lik sonuçla Larende Anadolu Lisesi oldu.

Müsabakalar sonunda genel sıralamada Larende Anadolu Lisesi birinci, Spor Lisesi ikinci, Abdullah Tayyar Anadolu Lisesi üçüncü, Temizel Ünlü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ise dördüncü olan takımlar oldu.

Genç erkekler kategorisinde birinci olan Larende Anadolu Lisesi ileri bir tarihte yapılacak olan Türkiye ޞampiyonası grup müsabakalarında Karaman’ı temsil edecek.

Dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ޞube Müdürü O. Selçuk Akbaş, İl Milli Eğitim ޞube Müdürü Hasan Topal, Spor Lisesi Müdürü İsmail Doğan ve Okul Sporları İl Temsilcisi Yaşar Çalışkan tarafından verildi.

Okumaya devam et
Yorum yap

Yorum Belirtin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam