Güvenilir Moda Platformu ModaCruz

1 February 2018 Off By HaberKaraman

ModaCruz, moda sektöründe geniş bir kitleye sahip olup, dünya çapında ünlü olan markaların satışını yapan bir platformdur. Bu platformu kullanan kişiler güvenilir bir şekilde alış veriş yaparak kendi ürünlerini de satışa çıkarıp kazanç elde edebilirler. ModaCruz online alış veriş sitesi olduğundan istediğiniz her saat rahatlıkla ürünleri görebilir ve satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 7/24 hizmet anlayışının yanı sıra sizlerin soruları ve sorunları için bir de destek hattı bulunmaktadır. Bu hat üzerinden de ModaCruz ile ilgili sorunlarınızı dile getirerek çözüm bulabilirsiniz. İkinci el alım ve satış için en iyi, güvenilir hizmeti veren ModaCruz, sizlere pek çok avantaj da sunmaktadır.

ModaCruz’da Kimlerin Dolabı Var

ModaCruz sizlere pek çok ünlü ismin dolabını da sunmakta. Özellikle moda konusunda ikon olmuş isimlerin kombinlerini, tasarımlarını tek tık ile görebilir, satın alabilirsiniz. Modacruz.com’da Arzu Sabancı, Siren Ertan, Deniz Akkaya, Ayşe Kucuroğlu, Tuğba Özay, Didem Soydan, Demet Akalın, Ece Erken, Asena Sarıbatur, Melodi Elbirliler, Gizem Hatipoğlu gibi daha pek çok ünlü ismi bulabilmeniz mümkün. Sadece ünlü isimler değil youtuberlar ve sosyal medya fenomenlerinin de dolaplarını ModaCruz ile ziyaret edebilirsiniz. İkinci el Pierre Cardin çanta satışı, ayakkabı, kıyafet satışı için sizde bir dolap oluşturabilirsiniz. Kullanmadığınız ürünlerin fotoğraflarını çekerek dolabınıza koyabilirsiniz.

ModaCruz İle Ürün Satmak

ModaCruz ile ürünlerinizi satışa çıkarttığınızda site alıcı ile sizin aranızda aracı olmaktadır. Bu aracılık için de sizlerin satışlarından %20 oranında bir pay almaktadır. Bunun dışında hiçbir şekilde sizlerin kazancında kesinti olmaz. Ürün satışlarında ayrıca kargo ücretini de karşı taraf ödemektedir. Kargo sizlere ürünü bir hafta ile on gün arasında ulaştıracaktır.  Kişiler ürünü aldıktan sonra üç günlük bir iade süresine sahiptirler. Ürünü beğenmediğiniz taktirde kolaylıkla geri iadesini yapabilirsiniz. Bunun için sadece bu üç günlük süreci geçirmemeniz istenmektedir. ModaCruz ile ikinci el alış veriş için aldığınız ürünlerin onayını da site üzerinden yapmanız gerekmektedir. Aldığınız ürünün size teslim edildiğine dair siteye giriş yaparak siparişlerim bölümünden onay yapmanız gerekmektedir. Ürün iadesi için de aynı şekilde siteye bildirimde bulunmalısınız.

Modacruz.com ile gibi birçok ikinci el Zara çanta marka ve modeline ulaşabilirsiniz