fbpx
Connect with us

Gündem

Gülin Göksoy, Kurban Bayramı’nı kutladı

AK Parti Karaman İl Kadın Kolları Başkanı Ümit Gülin Göksoy, Kurban Bayramı dolayısıyla, bir mesaj yayımladı

Yayımlanma

“Bir bayrama daha erişmenin sevincini, mutluluğunu teşkilatımızla ve tüm hemşerilerimizle ile birlik ve beraberlik içinde yaşıyoruz.

Bayramlar, kardeşlik, birlik, beraberlik ve dostluk duygularının en üst seviyede yaşandığı en anlamlı günlerdir. Bayramlaşmak barışmaktır, bayramlaşmak kucaklaşmaktır, bayramlaşmak yardımlaşmaktır. Bayramlar, paylaştıkça anlam kazanır. Kurban, dayanışmadır, yoksulların sevindirilmesidir. Kurban, Allah’a, kardeşlerimize, kardeşliğe ve dayanışmaya yakınlaşmadır. Bu mübarek Kurban Bayramı’nda birbirimize daha bir candan sarılalım, birbirimizin imdadına koşalım, sevinçte de kederde de bir olduğumuzu gösterelim. Bu anlamda sizleri büyük bir heyecanla bekleyen büyüklerimizi ziyaret edelim, onları unutmayalım. Onlar bizim birlik ve beraberliğimizin nişanesidir, ihmal etmeyelim. Yine yetimlerimizin, öksüzlerimizin ve hastalarımızın yanında olalım onları sevindirelim. Mübarek Kurban Bayramında bu anlayışın, bu atmosferin pekişmesine, güçlenmesine, safların sıklaşmasına, gönüllerin bütünleşmesine vesile olmasını Allah’tan temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle bütün hemşerilerimizin ve İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyor, kardeşliğimizi daha da güçlendiren bu güzel bayram coşkusunun ilimize, ülkemize, İslam alemine, tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum.”

Reklam