fbpx
Connect with us

Asayiş

Evlerimizde güvende miyiz?

Geçtiğimiz günlerde gelen bir ihbarı değerlendiren emniyet güçleri, bir şehir eşkıyası vakasını ortaya çıkarmaya çalışıyor.

Yayımlanma

Geçtiğimiz günlerde gelen ihbarı değerlendiren emniyet güçleri, bir şehir eşkıyası vakasını ortaya çıkarmaya uğraşıyor.

Karaman Yenişehir Mahallesi’nde ikamet etmekte olan S.Ö. (28) gece saat 02:40 sularında evinde bulunduğu sırada, şiddetli bir cam kırılması sesi duydu. Pencereden dışarı baktığında ise havanın da karanlık olmasından dolayı herhangi birini göremedi. Pencerenin perdesini araladığında ise yerdeki cam kırıklarını fark eden S.Ö. odanın içini kontrol ederken yerdeki saçma tanelerini görerek, hemen polise haber verdi.

Polise verdiği ifadede herhangi biriyle husumeti olmadığını belirten S.Ö. bu olayın kim ya da kimler tarafından gerçekleştirilmediğini de bilmediğini ifade etti.

Faili meçhul bir olay olarak kayıtlara geçen hadise ile ilgili emniyet güçleri soruşturma başlatırken bu durum, gelişi güzel ve kontrolsüz silahlanmanın, korkunç boyutlarını da gözler önüne serdi.

Herhangi bir kavgada artık görmeye alıştığımız ateşli silahların, kontrolsüz kullanımı insan hayatını iyiden iyiye tehdit eder duruma geldi ve bu durumun vahameti de bu son olayla iyice ortaya çıkmış oldu.

Okumaya devam et
Yorum yap

Yorum Belirtin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
CLOSE
CLOSE