Eski eşinin fotoğrafını beğenene kurşun yağdırdı | Karaman Haber
Karaman Haber

Eski eşinin fotoğrafını beğenene kurşun yağdırdı

Alacasuluk Mahallesi’nde meydana gelen olayda bir kişi, Facebook’ta eski eşinin fotoğrafını beğendiğini iddia ettiği şahısa silahlı saldırıda bulundu.

Eski eşinin fotoğrafını beğenene kurşun yağdırdı
Bu haber 17 Ocak 2017 - 22:31 'de eklendi.

Karaman Alacasuluk Mahallesi, Özcan Genç Caddesi’nde yaşanan olay nedeniyle H.E. (1986) silahlı saldırıya uğradığını belirterek şikayetçi oldu.

Şüpheli F.K.(1995)’nın eski eşi ile bir yıldır facebook ortamında arkadaş olduğuklarını söyleyen H.E., bir kaç gün önce şüpheliden eski eşinin fotoğraflarını bir daha beğenmemesi için facebook üzerinden mesaj aldığını ve bu sebeple aralarında küfürleştiklerini ve Bayrakçı Otel önünde buluşmak üzere sözleştiklerini belirtti.

Arkadaşıyla birlikte bir araç ile seyir halindeyken Perşembe Pazarı içinde Peugeot Partner marka bir aracın kendilerini takip etmeye başladığını ve bu araçtan kendi araçlarına ateş açıldığını, araçtan kaçmak için hızlanarak Özcan Genç Caddesi üzerinde otogar istikametine yöneldiklerini ancak buzlanma nedeniyle araçlarının kaydığını ifade eden H.E., araçtan indikleri sırada peşlerinden gelen araçtan F.K. ve C.Y. (1995)’ın indiğini, F.K.’nın ateş etmeye başlamasıyla ara sokaklara kaçarak canlarını kurtardıklarını iddia etti.

Polisin olay yeri incelemesinde 6 adet 7,65 mm çapında boş kovan, 1 adet kartuş ve iki adet tapa elde edildi. Yine H.E’nin kullandığı araçta yapılan incelemede de sol dikiz aynasının kırıldığı ve bagaj üzerinde de saçma izlerinin olduğu tespit edildi.

Olaydan sonra firar eden şüpheli F.K. ve C.Y.’nin yakalanma çalışmaları sürüyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA