Erken seçim kararına sert eleştiri | Karaman Haber Erken seçim kararına sert eleştiri – Karaman Haber
Karaman Haber

Erken seçim kararına sert eleştiri

Karaman Ziraat Odası Başkanı, seçim takvimine rağmen, erken seçim kararı alınmasına, “Bu baskın seçim değil de nedir?” dedi.

Erken seçim kararına sert eleştiri
Bu haber 19 Nisan 2018 - 10:14 'de eklendi.

Karaman Ziraat Odası Başkanı, seçim takvimine rağmen, erken seçim kararı alınmasına, “Bu baskın seçim değil de nedir?” dedi.

Karaman Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu, Ereğli Pancar Kooperatifinin yapılacak genel kurulunda, yönetim kurulu üyeliğine aday olacağını bildirdi.

Muğlu, Karaman Ziraat Odasında, dün saat 11:00’de düzenlediği basın toplantısında, pancar üreticilerinin sorunlarına çare olabilmek adına yola çıktıklarını söyledi.

Recep Muğlu: “Yönetim kurulu listesinde adayım”

Kooperatifin mevcut yönetiminin 12 Mayıs’ta genel kurula gitme kararının, baskın seçim anlayışı olduğunu savunan Muğlu, şunları kaydetti:

“Normal seçim takvimine göre seçimlere daha çok var. 12 Mayıs’ta seçim kararı almak baskın seçim değil de nedir? Bunun başka bir açıklaması yok. Mevcut yönetim pancar üreticisinden habersiz bir seçim yapmak istemiştir. Bundan haberimiz oldu. Başkan adayımız Talha Üzer ve arkadaşlarımızla birlikte bir liste hazırlayarak adaylığımızı açıkladık. Talha Üzer ziraat mühendisidir, çiftçidir. Zekeriya Ünlü Ereğli Ticaret Borsası başkanıdır. Himmet Türkoğlu üretici, yatırımcı ve eski bürokrattır. Mehmet Uğurlu pancar üreticisi, eski AK Parti Karapınar İlçe Başkanıdır. Hepimiz üreticiyiz, sorunlarla uğraşan, sorunları bilenleriz. bana hep destek verdiniz. Şimdi Talha Üzer’in ekibinde yönetim kurulu listesinde adayım. Çıktığımız bu yolda, her zaman yanımızda olan üreticilerimizin desteğini bekliyorum.”(AA)

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA