Dersimiz hediye | Karaman Haber
reklam reklam
Karaman Haber

Dersimiz hediye

Dersimiz hediye
Bu haber 05 Temmuz 2017 - 21:37 'de eklendi.

Çocuklarımızı geleceğe hazırlayan, onlara iyiyi, doğruyu, güzeli öğreten öğretmenlerimizin hakkı hiçbir şekilde ödenmez. Onlara olan borcumuzu ancak bizlere öğrettiklerini ve onları unutmayarak, her daim hatırlayarak gösterebiliriz. Hatırlandıklarını, sevildiklerini, unutulmadıklarını hissettirmenin bir yolu da manevi değeri yüksek hediyelerdir. Öğretmene hediye vermek, bizi de okul sıralarındaki günlerimize geri götürecektir.

Öğretmenlere Özel Hediyeler

Öğretmenler gününde, yıl sonlarında, eğitim öğretim dönemi başlangıçlarında, öğretmeninizin doğum günlerinde, özel günlerinde ufacık bir hediyeyle onlara büyük bir destek verebilir, okul bitse de onları hep hatırlayacağımızı hissettirebiliriz. Her branş öğretmeni için özel baskı seçenekleri, kişiye özel hediyeler, özgün tasarımlar, hediyelerimizin kalitesi ve yaratacağı mutluluk öğretmene hediye dersinden de en yüksek kanaat notuyla sınıfı geçmemizi sağlayacak.

Dersimize İyi Çalıştık

Her türlü hediyelik eşya alış verişlerinizde hediyelik eşyaların en iyisini, en güzelini sizlere sunan mağazalarımız, öğretmene hediye konusunda da en büyük yardımcınız olacak. Ürün kalitemiz ve fiyatlarımızla tanıştığınızda dersimize iyi çalıştığımızı görecek, https://www.hediyelen.com/ogretmene-hediye sitemizden yapacağınız alış verişlerde siparişlerinizi hemen teslim alarak hediyenizi son ders ziline kadar öğretmeninize yetiştireceksiniz.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA