Çekici Hizmetlerinde Yeni Dönem

18 March 2018 Off By HaberKaraman

Araç çekici firmaları, yeni dönem ile birlikte hizmet yelpazelerine de küçük bir dokunuşta bulunuyorlar. Yolda kalan araçların taşınması adına hizmet veren bu firmalar, taleplere göre hareket ediyor ve bu talepleri daha doğru daha eksiksiz bir şekilde karşılayabilmek adına yola çıkıyorlar. Çekici hizmetleri ile sınırlı kalmamak adına artık farklı konularda da isteklerinize yanıt veriyorlar. Araçlarınızın bir aküye ya da lastiğe ihtiyacı olduğunda da bu adresleri rahatsız edebilir ve hizmet alabilirsiniz. Yolunuza kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız eğer ihtiyacınız olan parça ya da ürünü en kısa sürede sizlere ulaştırmak da artık bu firmaların görevleri arasında yer alıyor.

Akü Desteği

Ak bir aracın en önemli parçasıdır ve hatta olmazsa olmazıdır. Yolda akünüz bittiği takdirde değişimini yapmanız gerekiyor aksi bir durumda yola devam etmeniz de pek mümkün değildir. Firmaları arayarak bir aküye ihtiyacınızın olduğunu belirtmeniz yeterlidir. Vereceğiniz adrese en kısa sürede ulaşarak akü desteği sunacaklardır. Fiyatlar normallere göre biraz daha yüksek olabilir ancak harcadıkları zamanı düşünecek olursak bunun gayet normal bir durum olduğunu söyleyebiliriz. Akü ihtiyacınız en kısa sürede karşılanacak ve sizler de yolunuza kaldığınız yerden devam edeceksiniz.

Yedek Lastik Takviyesi

Stepne olarak da adlandırılan yedek lastiklerimizin araçta bulunmaması aslında en büyük eksiklerden bir tanesidir ancak zaman zaman dalgın olabiliyor ve bu ihtiyacı unutabiliyoruz. Patlama ya da lastiğin havasının yetersiz olması durumunda yolumuza uzunca bir süre devam etmemiz de ne yazık ki pek mümkün değildir. Peki ne yapabiliriz? https://www.istanbularacyolyardim.com/ adresindeki firma sizlere de yardımcı olacak ve isteklerinize yanıt verecektir. Sektördeki diğer firmalara nazaran daha uygun rakamlar ile karşımıza çıkan bu adres, lastik ve akü takviyesinin yanı sıra çilingir hizmeti de sunuyor. İncelemelerinizi yaparak sizler de daha geniş ve daha detaylı bilgi alabilir ve firmayı yakından tanıma fırsatına sahip olabilirsiniz. Yolda kaldığınız anlarda imdadınıza yetişecek olan bu kuruluş, kalabalık personel kadrosu sayesinde zaman kavramını da lehinize çevirmeyi başarıyor.