fbpx
Connect with us

Spor

ÇAY BAHANE SOHBET ŞAHANE!

Gençlik Merkezi’nin ‘Çaya geliyoruz’ ziyaretleri devam ediyor.

Yayımlanma

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 81 ilde hayata geçirilen ’Çaya Geliyoruz’ projesi ile gençlik merkezi çalışanları gönüllü gençleri evinde ziyaret ederek sıcak bir çay eşliğinde gönül bağını güçlendiriyor.

Karaman’da faaliyetlerine aralıksız devam eden Gençlik Merkezi yeni projeleri ile gençlerle bir arada olmaya devam ediyor. Her fırsatta gönüllü gençlerle birlikte sosyal sorumluluk projesine imza atan gençlik merkezi bu kez de Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen ’Çaya Geliyoruz’ projesi ile ”Gönül ne çay ister ne çayhane, gönül ”sohbet” ister çay bahane” diyerek akşamları gençlik merkezine faaliyetlere katılan gençlerin çay muhabbetine evlerine misafir oluyor.

Proje hakkında bilgi veren Gençlik Merkezi Müdürü ޞabettin Gezen, “Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından 81 il de Gençlik Merkezlerimizi kapsayan ’Çaya Geliyoruz’ projesinin Karaman ayağını haftanın belirli günlerinde faaliyetlerimize katılan gönüllü gençlerimizin evlerine ziyaretler düzenleyerek gerçekleştiriyoruz. Bu hafta ise ziyaretimizi gençlik merkezimizin aktif gönüllü üyelerinden Mehmet Ercan’ın evine konuk olarak gerçekleştirdik. Ziyaretimizde gönüllü gencimizin ailesi ile tanışıp katıldığı faaliyetler hakkında konuştuk” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanlığımızın gönüllü gençlerimizle gönül bağımızı kuvvetlendirmek adına böyle bir projeyi uygulamaya koyduğunu belirten Gezen, sözlerine şöyle devam etti:

“Yeni gençlik merkezimiz aktif hale geçtiğinden bugüne gönüllü gençlerimizle birlikte birçok sosyal sorumluluk projesine imza attık. Gençlerimizden Allah razı olsun hiçbir görevden kaçmayarak her projede ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştılar. Bizlerde bu projeyi fırsat bilerek bizleri yalnız bırakmayan gençlerimizin evini ziyaret ederek sıcak bir çay eşliğinde hem aileleri ile tanışıyor hem de faaliyetlerimiz hakkında konuşuyoruz. Ziyaretlerimiz haftanın belirli günlerinde devam edecek”

Okumaya devam et
Yorum yap

Yorum Belirtin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam