Karaman Haber
kizilay_banner_728X090
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koçlar saat 04:24-13:45 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu zaman dilimi içinde, olayları derinlemesine analiz ederiz. Ancak birilerine güven duymak kolay değildir. Söylenen sözler, karşılaşılan insanlarla aranızda belli bir mesafe bırakmayı tercih edebilirsiniz.

Saat 13:45 Ay-Yay burcu seyir etkinliğinde, isteklerinizi elde etmek için, girişim gücü ve cesaret ön plandadır. İnsan ister istemez özgür olmak, gelişmek büyümek ve kendini aşmak ister. Dünyanın sınırları, hayatın zorlukları ve zamanın baskınlığı rahatsız edicidir. Bütün bunlardan kurtulmak kimileri için kolay olabilir. Kişinin kimseye verilecek hesabı yoksa zamanı ve durumu müsaitse bir de şansı yaver giderse amacına ulaşabilir. Bu geçiş, uzaklardaki sevdiklerimizin maddi-manevi anlamda güven içinde olup olmadıklarını düşünmemizi sağlıyor. Ayrıca inandığımız, savunduğumuz fikirlerin bize kazandırdığı güzelliklerin farkına varmamızı sağlıyor. Dünyayı barış-sevgi duygularla kucaklama arzumuzu çoğaltıyor.

Saat 19:29 Ay-Güneş faydalı görünümü arkadaşça paylaşımları güçlendirici, fikirlerimizi özgür bir biçimde ifade etmemizi sağlayıcıdır. Ne istediğini bilen kişi, ona göre davranır ve hareket edebilir.

Saat 23:59 Ay-Kuzey düğüm görünümü titiz bir analizin önemini vurguluyor. Başkalarına destek oluruz ve zorlukları aşmaya çalışırız.

Mutlu, keyifli, dilediğinizce güzel geçecek bir Pazar günü dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA