Karaman Haber
kizilay_banner_728X090
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koçlar Saat 03:19 Mars-Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Özgürlük arzusu size düşünmeden karar aldırabilir. Önünüzü göremediğiniz hangi konuda olursa olsun beklemede kalarak resmin bütünü görmeye çalışınız. Kendinize olan aşırı güven duygunuzun nedeniyle boyunuzu aşan kararlar vermeyiniz.Yeni ve keşfedilmemiş alanlarda kendinizi ifade etmeye çalışırken, ne kadar bilginiz var, nerelerde zorluklar yaşayabilirsiniz bunları mutlaka gözden geçiriniz. Yeni başlangıçlarda bulunmadan önce varacağınız sonucu, önünüzdeki seçenekleri ve gücünüzü lütfen hesaba katınız. Kendinizden şüpheye düşmeyiniz ancak ileriyi hedeflemek ve başarmak için güçlü planlamalara ihtiyacınız olduğunu mutlaka düşününüz. Başkaları ne kadar güçlü bir insan olduğunuzu onlara ispat etmek için olur olmaz hareketlerde bulunmayınız.

Saat 17:24 Mars-Jüpiter karşıtlığı, kişisel anlamda isteklerimizi, karşı cinsle ortak bir nokta oluşturmak adına dengeleme halidir. Burada fazlasıyla istekli olan siz, eğer illaki benim arzularım demek yerine duruma bakınız. İlişki mutlu yürüyorsa bu denge sağlanır. Ancak sorunlar varsa geri adım atmazsınız. Ancak unutmayalım. 4 Mart tarihinde Venüs burcunuzda gerileyecek ve bugünlerde gölgeli günlerindeyiz. Onun için mars-Jüpiter karşıtlığında dengeli hareket etmekte ve abartılı karar vermemekte yarar var.

Saat 20:58 Merkür-Kuzey düğüm karşıtlığı, gerçekçi düşünmenin önemini vurguluyor. Geleceğimiz önemli. İşlerimizi düzenli ve planlı bir şekilde yapmalıyız. Gerçekçi olmalıyız. Hayale kapılmadan, sağlıklı verimli çalışarak ilerleyebilir, gelişebiliriz.

Saat 21:10 Ay-Chiron kavuşumu, ruhsal anlamda rahatlık, kendimizle iç temasımız, benliğimizle yeniden bütünleşmemiz anlamında kıymetli olduğunu vurguluyor. Çeşitli teknikler öğrenebilir, uygulayabilir, kendimize özen gösterebiliriz. Bunların tümü rahatlatıcıdır.

Yeni haftanın hepimiz için mutlu gülümseyişlerle geçmesi dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA