Connect with us

Karaman

BİLİNÇLİ TÜKETİCİ MECLİSİ YENİ BAŞKANINI SEÇTİ

Kent Konseyi Bilinçli Tüketici Meclisi Başkan Ali Konukseven öncülüğünde Kent Konseyi binasında bir toplantı gerçekleştirdi.

Yayımlanma

Gerçekleştirilen aylık yürütme kurulu toplantısında Bilinçli Tüketici Meclisi Başkanlığı’na Karaman Tüketici Haklarını Koruma Derneği Başkanı Ali Akar oy birliği ile seçildi.

Çalışmalarını sürdüren Karaman Kent Konseyi, toplumun her kesimine doğrudan ulaşan ve şehrin geleceğine önemli katkılar sağlayan meclislerde önemli faaliyetler sergiliyor.

Konsey, bünyesinde bulunan Bilinçli Tüketici Meclisi ile de tüketicilerin sorunlarına çözüm getirmek için çalışıyor. Bu faaliyetlerin başında tüketicilerin mağdur olmalarını engelleyecek eğitim ve bilinçlendirme faaliyetleri geliyor. Bu bağlamda bilinçli Tüketici Meclisi ile birlikte bir dizi eğitim seminerleri, konferanslar ve paneller de düzenlendi.

Çalışmaların Bilinçli Tüketici Meclisi’nin yeni başkanı ile de hız kesmeden devam edeceğini belirten Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven, Ali Akar’a yeni görevinde başarılar diliedi.

Toplantında, Bilinçli Tüketici Meclisi’nin yeni proje ve faaliyetleri de belirlendi.

Okumaya devam et
Yorum yap

Yorum Belirtin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam