Bebek bezi

1 November 2017 Off By HaberKaraman

Bebek bezi, bebeklerin en fazla kullandığı üründür. Doğdukları andan itibaren yaklaşık 2 buçuk ya da üç yaşına kadar sürekli bebek bezi kullanırlar. Bu nedenle de bebeklerin her gün kullandıkları bu ürünler ile ilgili ailelerin doğru bir tercih yapmaları önemlidir.

Bebek Bezi Modelleri

Bebek bezi alırken ailelerin öncelikli olarak dikkat ettikleri şey bezin dokusudur. Bu sayede bebeklerin her zaman kuruluk hissi hisseder. Özellikle gece hissedilen ıslaklık hissi, bebeklerin uyumasına engel olur. Tabi bu durum ailelerin uyku düzenini de etkiler. Bu şekilde bir sorunla karşılaşmamak için mutlaka kuruluk hissi sağlayan bebek bezlerinin tercih edilmesi gerekmektedir.

Bebek bezi tercihinde bebeğin kilosu da çok etkilidir. Bezin bebeğe iyi bir şekilde uyum sağlaması ve onu sarması için öncelikli olarak bebeğinizin kilosu doğrultusunda bir seçim yapmalısınız.

Bebek Bezi Fiyatları

Bebek bezi konusunda en uygun fiyatlara www.efzenmoda.com sitesinden sahip olabilirsiniz. Sitemiz bebek kilosuna göre bezlerin fiyatını belirler. Bu ölçüde avantajlı fırsatlar da sunar. Siz de sitemizi inceleyerek uygun fiyatlardaki bebek bezlerine sahip olabilirsiniz.