Başkocagil'den Kerkük açıklaması | Karaman Haber Başkocagil’den Kerkük açıklaması – Karaman Haber
Karaman Haber

Başkocagil’den Kerkük açıklaması

Karaman Ülkü Ocakları Başkanı Yusuf Başkocagil, Kerkük’e gitmek için hazır olduklarını bildirdi.

Başkocagil’den Kerkük açıklaması
Bu haber 29 Eylül 2017 - 12:46 'de eklendi.

“Şehadete namzet yiğitlerimizle işaret bekliyoruz

MHP lideri Devlet Bahçeli’nin, Türkmenlerin yaşadığı kentler için birlik ve dirlik mücadelesine katılmak üzere “En az 5 bin Ülkücü gönüllü hazır bekliyor” açıklaması, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. ”5binÜlkücü KerkükİçinHazır” hashtag’i Twitter’da Türkiye gündeminde en başa yükseldi.

Öte yandan yurt genelinde Ülkücüler tarafından MHP Genel Başkanı Bahçeli’yi destekler açıklamalara Karaman’da katıldı. Ülkü Ocakları Karaman İl Başkanı Yusuf Başkocagil, Türkmenlerin sahipsiz olmadığını belirttiği açıklamasında; ‘’Türkmen soydaşlarımızın her daim yanlarındayız. Türkmen bütünlüğünün bozulmasına Ve Kuzey Irak’ta Siyonist kukla bir devletin kurulması karşı olacağız. Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Bey’in, ‘5000 Ülkücü Türkmenlerin bütünlüğü korumak İçin hazırdır’ ifadelerine karşılık, bizde Karaman Ülkü Ocakları teyakkuz haline geçmiş bulunmaktayız.

Bilinmelidir ki, her bir teşkilat üyemiz, her bir dava arkadaşımız genel merkezimizden gelecek bir emirle öne atılmayı ve cephede görev almayı beklemektedir. Karaman Ülkü Ocakları, Mevlana’nın deyimiyle ‘düğüne koşar gibi ölüme koşmaya’ hazırdır. Şehadete namzet bütün yiğitlerimizle işaret bekliyoruz”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA