Başkan Çalışkan, trafik uyarıları yaptı | Karaman Haber Başkan Çalışkan, trafik uyarıları yaptı – Karaman Haber
Karaman Haber

Başkan Çalışkan, trafik uyarıları yaptı

Karaman’da artan trafik sorunları, sosyal medyayı aktif kullanan, Ertuğrul Çalışkan’ın da gündemine girdi.

Başkan Çalışkan, trafik uyarıları yaptı
Bu haber 06 Ekim 2017 - 23:06 'de eklendi.

Karaman‘da artan trafik sorunları, sosyal medyayı aktif kullanan, Ertuğrul Çalışkan‘ın da gündemine girdi.

Trafik kazaları, trafiktekilerin kuralsızlıkları, saygısızlıkları Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’ın da sabrını taşırmış olsa ki, sosyal hayatta yaşanan sorunları sosyal medya hesabından paylaşma kararı aldığını açıklayan Çalışkan, ilk olarak trafikle ilgili uyarılarda bulundu.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, çalışmalarının yanında, yaşanan sorunları da ele alan paylaşımlar yapmaya başlayacağını, Ekim ayı başında duyuran Başkan, vatandaşları kırmadan bilinçlendirmeyi hedefliyor.

Sosyal mesajlarına, trafik konusuyla başlayan Başkan Çalışkan, sürücüleri yaya geçitlerinde yayalara karşı saygılı olmaya, süratli araç kullanmamaya, İsmet Paşa ve 30 metrelik yolu, gerekli olmadıkça kullanmamaya, araçlarını uygun yerlere ve nizami park etmeye, yüksek seli müzik dinlememeye, gereksiz korna çalmamaya davet eden paylaşımlarda bulundu.

Paylaşımları çok sayıda beğeni alan ve çokça paylaşılan Başkan Ertuğrul Çalışkan’ın uyarılarına sürücülerin ne kadar kulak verecekleri merak ediliyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA