Bacağa sıkmanın intikamını almışlar | Karaman Haber
Karaman Haber

Bacağa sıkmanın intikamını almışlar

Facebook paylaşımı nedeniyle bir şahısın bacaklarından yaralanmasının ardından karşı saldırı yapıldı.

Bacağa sıkmanın intikamını almışlar
Bu haber 10 Temmuz 2017 - 2:06 'de eklendi.

Facebook paylaşımı nedeniyle bir şahısın bacaklarından yaralanmasının ardından karşı saldırı yapıldı.

C.A. adlı şahısın facebook paylaşımında hakaret ettiği gerekçesi ile bacaklarından yaraladığı H.Y.’nın hayati tehlikesi bulunuyordu.

Olay yerinden kaçan C.A.’in babası M.A.’in Yenimahalle Mahallesindeki ikametine av tüfeği ile ateş edilmesi ile ilgili soruşturmada silahlı saldırının 42 EHE 97 plakalı kiralık bir araç ile yapıldığını tespit eden polis, ikamete ateş açılmasından önce de ikamet sahibinin yeğeni A.A. adlı şahısın polise müracaatını belirledi.

A.A.’in bahsi geçen kiralık araca tüfek gösterilmek suretiyle zorla bindirilerek H.Y.’ın ikametine götürülüp evin önünde M.A.Y. ve araç içindeki şahıslar tarafından darp edildiği iddiasıyla polise şikayetçi olduğunu belirleyen polis, şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı.

Karaman polisinin konuyla ilgili olarak Beyazkent Mahallesinde bir ikamette yaptığı aramada, olayın şüphelisi olan ve hakkında uyuşturucu ticareti yapmak suçundan 4 yıl 2 ay ile kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma suçundan 4 yıl olmak üzere 8 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan M.A.Y. adlı şahısı yakaladı.

A.A.’in yönlendirmesi ile şüpheliler M.K. ve M.Y.K. isimli şahısların karşı tarafa yönelik eylem yapacağını bilgi edinen polis ekipleri, mezarlık içerisinde şüphelilerin bulunduğu otomobili yakaladı.

Polis otomobil içerisinde 1 adet şarjörlü Magnum marka av tüfeği, 1 adet 6136 sayılı kanun kapsamına giren bıçak ile 8 adet av tüfeğine ait fişek de ele geçirdi.

Şüphelilerin ifadelerine müteakip serbest kaldığı öğrenilirken, hakkında yakalama kararı bulunan M.A.Y. gözaltına alındı.

Polisin konuyla ilgili soruşturması devam ediyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA