Askıda Ekmek Karaman'da da başladı | Karaman Haber Askıda Ekmek Karaman’da da başladı – Karaman Haber
Karaman Haber

Askıda Ekmek Karaman’da da başladı

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin duyurduğu kampanyaya, Karaman’dan da destek geldi.

Askıda Ekmek Karaman’da da başladı
Bu haber 28 Temmuz 2018 - 13:35 'de eklendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Karaman İl Başkanı Avukat Oktay Yılmaz, Genel Başkan Devlet Bahçeli‘nin başlattığı Askıda Ekmek projesinin, Karaman Ülkü Ocakları Başkanı Yusuf Başkocagil, Taşmedreseliler Derneği Karaman İl Başkanı Mehmet Uçucu, Karaman Bakkallar Odası ve Karaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bayram Uysal, Birlik Sekreteri Halil İbrahim İncekara, MHP Karaman İl Yöneticilerinden Yüksel Ermenek ve ekmek satışı yapan esnafların da desteği ile Karaman‘da da başlatıldığını bildirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Karaman İl Başkanı Oktay Yılmaz, konuyla ilgili bir yazılı açıklama ile kamuoyunu bilgilendirdi.

“Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyefendinin atalarımıza layık bir tavırla ‘’Askıda ekmek’’ projesi başlatmıştır. Proje kamuoyuna yansıdıktan sonra toplumumuzun yoksullara, ihtiyaç sahiplerine el uzatmadaki geleneksel erdemlerini aksettiren ve zaman zaman çeşitli yerlerde münferit olarak sürdürülen bir milli geleneği necip ve hayırsever Türk Milletinin gönülden sahiplendiği memnuniyetle görülmektedir. İnanıyorum, Karaman halkı’da Sayın Genel Başkanımızın başlatmış olduğu bu projeye memnuniyetle katkıda bulunacaktır.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA