fbpx
Connect with us

Ekonomi

Arslan’dan Lojistik Merkezi müjdesi

Recep Konuk’un geçtiğimiz günlerde Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ı ziyaretinde ele alınan konuyla ilgili, müjdeli haber geldi.

Yayımlanma

Recep Konuk‘un geçtiğimiz günlerde Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ı ziyaretinde ele alınan konuyla ilgili, müjdeli haber geldi.

Başbakan Binali Yıldırım ve çok sayıda bakanın katılımıyla gerçekleştirilen Konya YHT Garı ile Lojistik Merkezi temel atma töreninde konuşan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Karaman Lojistik Merkezi ile ilgili de müjde verdi.

Bakan Arslan, “Lojistik Merkezleri sadece Konya’da değil Türkiye’nin her yerinde yapılmakla birbirini destekliyor olacak” dedi ve Karaman Lojistik Merkezi ile ilgili de ihale sürecinin başladığını ve 3 Ekim 2017 tarihinde tekliflerin alınmaya başlanacağını söyledi.

TBMM Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Karaman Milletvekili Recep Konuk da Bakan Arslan’ın verdiği müjdeyi sosyal medya hesabından Karaman halkıyla paylaştı.

Konuk, Bakan Arslan’ın Karaman ile ilgili konuşmasının yer aldığı video görüntüsüyle birlikte yaptığı paylaşımında “Geçtiğimiz günlerde istişare ettiğimiz konulardan biri olan Karaman Lojistik Merkezi müjdesini Bakanımız Ahmet Arslan bugün Konya‘da verdi” dedi.

Recep Konuk yine sosyal medya hesabından geçtiğimiz hafta Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ı ziyaret ederek Karaman yatırımlarını değerlendirdiklerini belirten bir paylaşım yapmıştı ve bu görüşmenin ardından çok geçmeden Konya’daki törende Karaman Lojistik Merkezi ile ilgili müjdeli haber geldi.

 

Okumaya devam et
Yorum yap

Yorum Belirtin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam