Antrenörlerimize Federasyon görevi | Karaman Haber
Karaman Haber
Adanaspor Akhisar Belediyespor Alanyaspor Antalyaspor Beşiktaş Bursaspor Rizespor Fenerbahçe Galatasaray Gaziantepspor Gençlerbirliği Başakşehir Karabükspor Kasımpaşa Kayserispor Konyaspor Osmanlıspor Trabzonspor

Antrenörlerimize Federasyon görevi

Karaman’ın üç atletizm antrenörü Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu (TÖSSFED) Atletizm Teknik Kurulu’nda görev aldı.

Bu haber 01 Mart 2017 - 11:19 'de eklendi.

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü atletizm antrenörleri Ümmühan Karaçadır, Murat Yurdadön ve Cihan Güç, Avrupa ve Dünya Şampiyonaları için çalışacaklar.

Karaman’ın başarılı antrenörlerinden Murat Yurdadön, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Atletizm Teknik Kurul Başkanlığına seçilirken, Ümmühan Karaçadır Orta Mesafeler Teknik Kurul Üyeliğine, Cihan Güç ise Atmalar Teknik Kurul Üyeliğine getirildi.

TÖSSFED bünyesinde görev alacak antrenörlerin ilk hedefi 2017-2018 IPS Dünya Şampiyonası. Antrenörlerimiz yine yaklaşan 2018 INAS Avrupa Şampiyonası, 2019 IPS Dünya Şampiyonası ve en büyük organizasyonlardan olan 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları‘nda ülkemiz adına katılacak sporcuları yetiştirerek bayrağımızı göndere çektirmek için ter dökecekler.

SON DAKİKA