Anneler Gününde Şehit ve Gazi Anneleri Unutulmadı

Vali Mehmet Alpaslan Işık ve eşi Munise Işık, 9 Mayıs Anneler günü dolayısıyla şehit ve gazi annelerini ziyaret ederek bu özel günde mutluluklarına ortak oldular.

Reklam
Anneler Gününde Şehit ve Gazi Anneleri Unutulmadı
10 Mayıs 2021 - 11:04
Reklam
   9 Mayıs Anneler günü dolayısıyla ilimiz Sudurağı beldesinde ikamet eden şehit ve gazi ailelerini ziyaret ederek bu özel günde onları yalnız bırakmayan Işık ailesi, bir süre sohbet ettiği şehit ve gazi annelerinin anneler gününü tebrik ederek sevdikleriyle birlikte sağlıklı ve huzur dolu bir yaşam temennisinde bulundular.

   Anneler günü etkinlikleri kapsamında Vali Işık daha sonra bölgede yaşayan ve ihtiyaç sahibi bir vatandaşımızı da ziyaret etti. Bir süre sohbet ettiği vatandaşımızın sorun ve taleplerini dinleyen Vali Mehmet Alpaslan Işık, anneler gününü tebrik ettiği vatandaşımızın mevcut ihtiyaçlarının ve taleplerinin karşılanması noktasında gerekenlerin yapılacağını söyledi.
 
   Anneler günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikler çerçevesinde kurum amirlerinin yanı sıra il emniyet müdürlüğü ve il jandarma komutanlığı personellerinin katılımlarıyla il merkezinde ikamet eden şehit anneleri bu özel günde ziyaret edilerek  anneler günü tebrik edildi, gerçekleşen ziyaretler sırasında şehit annelerinin sorun ve talepleri de dinlendi.
9 Mayıs 2021 Pazar günü gerçekleştirilen ziyaretlere Vali ışık ve eşi Munise Işık’ın yanı sıra İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş ve eşi ile İl Jandarma Komutanı İsmail Şahin ve eşi, Sudurağı Belediye Başkanı Derviş Mehmet Ceyhan ile İl Yazı İşleri Müdürü Metin Görcü eşlik etti.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum