Akhisar Belediyespor UEFA Avrupa Ligi Gruplarında

23 September 2018 Off By HaberKaraman

2017-2018 Sezonunda Ziraat Türkiye Kupası mücadelelerinde çok büyük bir azim ile finale kalmasını bilen Akhisar Belediyespor, Beşiktaş’ı eleyen Fenerbahçe ile karşılaştı. Finalde Fenerbahçe’yi geçmesini bilen Manisa ilçesinin takımı olan Akhisar Belediyespor, kupanın sahibi olarak 2018-2019 sezonunda UEFA Avrupa Ligi gruplarına kaldı. Geçtiğimiz sezonun başarısını bu sene UEFA Avrupa Ligi’nde alacak olan temsilcimiz, rakipleri ile eşleşti. Grubunda Sevilla gibi güçlü bir takım olmasına rağmen Bets10 ile bu maçlarını kazanmaya çalışacak. Çok zor bir grup kurası çekmiş olsa da temsilcimizin gruptan çıkma ihtimali de yok değil. Bu nedenle çok daha sıkı çalışmalarını bekliyoruz.

UEFA Avrupa Ligi’nde Başarı Hedefi

UEFA Avrupa Ligi’nde bu sezon Beşiktaş ve Fenerbahçe ile birlikte Akhisar Belediyespor mücadele edecek. İlk maçını Krasnodar ile 20 Eylül’de oynayacak olan takımımız, buradan galip ayrılmaya çalışacak. Maç Manisa’da oynanacak ve buradan 3 puan hedeflenecek. Başarı olarak gruptan çıkmayı hedefleyen takımımız, gidebildiği yere kadar gitmenin peşinde. Tabii bu pek de kolay olmayacak. Ayrıca Standart Liege ve Sevilla onun bir sonraki maçları. Kesinlikle Bets10 giriş adresi ile bu mücadeleleri değerlendirmek isteyeceğinize eminiz. O nedenle takımımızın daha güçlü ve daha konsantre olmasını bekliyoruz. Eğer ki grupta 3 maçını kazanırsa çıkma ihtimali gerçekten yükselecek. Krasnodar ve Standart Liege takımlarını geçmemesi için hiçbir neden de yok.

Sevilla Takımımızı Zorlayacak

Geçtiğimiz sezonu 2 kupa ile kapatan, Fenerbahçe’nin elinden Ziraat Türkiye Kupası’nı alan, Galatasaray’ın elinden Süper Kupa’yı kapan Akhisar Belediyespor, bu grupta en çok Sevilla takımında zorlanabilir. Gerçekten İspanya Ligi’nin en iddialı ekiplerinden biri ile aynı grupta bulunuyor. Tabii onu geçme şansları da yok değil. Bu nedenle daha dikkatli ve daha konsantre olması bizim işimize yarayacak. Kesin olarak söylemek gerekirse Bets10 mobil giriş ile çok daha basit bir şekilde galibiyet alabilir. Unutulmaması gerekir ki bugüne kadar özellikle 4 büyük takıma çok büyük güçlük yaşatmış olan Akhisar Belediyespor, bunu yapabilecek potansiyele sahip bir takımdır. Bu gruptan lider olarak çıkmalarını ümit ediyoruz.