Ahmet Akça'nın 29 Ekim mesajı | Karaman Haber
reklam reklam
Karaman Haber

Ahmet Akça’nın 29 Ekim mesajı

Ahmet Akça’nın 29 Ekim mesajı
Bu haber 28 Ekim 2016 - 13:05 'de eklendi.

AK Parti Karaman Merkez İlçe Başkanı Ahmet Akca 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

“Milletimizin şanlı tarihindeki en önemli dönüm noktalarından biri olan Cumhuriyetimizin 93. yılını büyük bir gurur ile kutluyoruz. İnanıyorum ki içinde bulunduğumuz bu gururu Cumhuriyetimizin 93. yılında olduğu gibi, çok daha güçlü bir şekilde 2023, 2053 ve 2071 yıllarında da yaşayacağız.

Bugün hızlı bir dönüşüm geçiren dünyamızda Türkiye’nin önemi her geçen gün artmakta, Ülkemiz sadece bölgesel bir güç halinde kalmayıp, küresel bir güç haline gelmektedir.

Milletçe 15 Temmuz ruhu gibi el birliği, gönül birliği ile çalışmalarımızı sürdürürsek çok daha güçlü ve çok daha müreffeh bir ülke olmamızın önünde hiçbir engel kalmaz.

AK Parti olarak, birlik ve kardeşliğimizi bozmak üzerine hesap yapanlar, oyun kuranlar karşısında; nasıl bağımsızlık mücadelesinde omuz omuza vererek savaşmış, kazanmış ve kalkınmışsak bugünde aynı inançla omuz omuza vererek bu ülkenin kalkınması için çaba göstereceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Bu tarihi gün dolayısıyla, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal Harbi Kahramanlarımıza, dökülen kanlarıyla bu toprakları bizlere vatan yapan, vatanımızın ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğü için can veren aziz şehitlerimize, kahraman gazilerimize en derin şükranlarımı sunuyor, tüm Karamanlı hemşerilerimin Cumhuriyet Bayramı’nı en içten dileklerimle tebrik ediyorum.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA